$(function() { $('nav a[href^="/' + location.pathname.split("/")[1] + '"]').addClass('active'); });

Lecznica weterynaryjna dla Twoich zwierząt

Naszą lecznicę weterynaryjną i pogotowie dla zwierząt prowadzimy od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas zgromadziliśmy niezbędną wiedzę oraz umiejętność szybkiej reakcji w nagłych przypadkach, z jakimi zgłaszają się do nas właściciele.

Świadczymy kompleksowe usługi weterynaryjne Jesteśmy dumni, że tak wiele osób korzysta z naszych usług z zakresu weterynarii oraz poleca nas znajomym.

Wychodzimy z założenia, że podstawą udanej współpracy oraz fachowej pomocy jest miła i przyjazna atmosfera w gabinecie. Dlatego każdego traktujemy indywidualnie, zapoznając się szczegółowo z problemem, dobierając najlepsze rozwiązania, a następnie wykonując zabiegi weterynaryjne. Każdemu, kto zwróci się do nas z pomocą udzielamy fachowych porad, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu.

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kierowanie ich za pomocą zamieszczonego powyżej formularza kontaktowego. Prosimy o wpisanie numeru telefonu lub zwrotnego adresu e-mail, abyśmy mogli Państwu odpowiedzieć.

Zapewniamy, że otrzymają Państwo odpowiedź tak szybko, jak będzie to możliwe. Zaprszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej lecznicy dla zwierząt.

Zespół Medici Weterinarii dziękuje za odwiedzenie strony internetowej.

Lecznica dla zwierząt w Żyrardowie


Wyświetl większą mapę

pogotowie dla zwierząt

Zapytaj o zabiegi weterynaryjne
     


    weterynarzMedici Veterinarii | Żyrardów 96-300 ul. Czysta 3

    Tel.: (46) 855 35 42

    Godziny pracy: poniedziałek - piątek 12-19, sobota - niedziela 9:00-18:00

    Strona główna | Psy i koty | Inne zwierzęta | Nasi lekarze | Kontakt